Telefonní ústředny Panasonic

Telefonní ústředny Panasonic

Světový leader na trhu telekomunikací

Telefonní ústředny Panasonic – nadnárodní koncern Panasonic je více než 25 let lídrem na trhu v oblasti telefonních pobočkových ústředen a podnikových telefonů. Nejnovější produktová řada nabízí vysoce kvalitní řešení kancelářské komunikace pro širokou škálu podnikových aplikací, od jednoduchých analogových systémů až po pokročilé síťové komunikační platformy založené na IP – technologie VoIP – SIP.

Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500
Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500

Maximální flexibilita a rozšiřitelnost systému

Tyto kvalitní telefonní systémy jsou vybaveny celou řadou drátových a bezdrátových systémových telefonů, doplňků a aplikací zvyšující produktivitu, což uživatelům poskytuje komfort ohledně podnikových komunikačních potřeb. Z tohoto důvodu Panasonic uspokojí celou řadu případných uživatelů – jak segment SOHO (malé a rodinné společnosti), kde je potřeba malá a cenově příznivá telefonní ústředna, tak i velké společnosti, které potřebují obsluhovat velké množství telefonních přístrojů, případně potřebují pokročilé síťové komunikační platformy založené na IP, které jsou schopny pracovat z více míst, a to jak lokálně, tak i po celém světě.

Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500_1
Telefonní ústředny Panasonic KX-NS500

Variabilita komunikační platformy

Žádné dva podniky nejsou stejné. Proto Panasonic navrhuje různé systémy pro různé potřeby. Proto jsou Panasonic systémy PBX budovány flexibilně. I tato nejnovější řada stále zahrnuje analogové telefonní systémy, ale pro většinu zákazníků dnes dodáváme systémy IP Phone nebo Hybrid Phone Systems. Všechny tyto platformy jsou snadno nastavitelné a rozšiřitelné.

Telefonní ústředna Panasonic KX-HTS32CE
Telefonní ústředna Panasonic KX-HTS32CE

SIP systémy

Moderní komunikační systémy mají řadu výhod oproti tradičním analogovým telefonním komunikačním systémům – jsou založené na technologii SIP (Session Initiation Protocol) a mnohonásobně zvětšují možnost využití. Již se nejedná pouze o klasické telefonování. Tyto systémy umožňují snížit náklady na volání, mají perfektní funkčnost a hlavně jednoduchost ovládání, možnost telefonovat ne pouze z jednoho místa, ale z několika lokalit přes jeden systém se zachováním možnosti přepojování hovorů a další.

Telefonní ústředna Panasonic
Telefonní ústředna Panasonic

Náš sortiment telefonních systémů Panasonic Business IP zahrnuje bezdrátové systémy SIP, jednotky založené na SIP DECT, vícečlánkové systémy SIP DECT a stolní terminály SIP.

Chcete-li se dozvědět více o jednotlivých produktech v našem obchodním sortimentu VoIP a business SIP, vyberte si z níže uvedených možností. A pokud byste chtěli osobně hovořit se zástupcem naší společnosti, jednoduše zavolejte a domluvte si termín.

Kontakt na servisní oddělení

Kontakt na e-shop

Domů

Telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100
Telefonní ústředna Panasonic KX-TDA100