Pronájem

Pronájem PC a jiné výpočetní techniky

Naše společnost realizuje pronájem PC, notebooků, počítačů, telefonů, telefonních ústředen a tiskáren a to jak společnostem, tak i soukromým osobám.

Poskytujeme pouze značkovou výpočetní techniku, která je testovaná, čištěná, a u které garantujeme stoprocentní funkčnost. Vzhledem k bohatým zkušenostem v oblasti IT máme k dispozici přesné statistiky o poruchovosti a spolehlivosti modelů, které máme skladem. V souvislosti s výše uvedeným pečlivě vybíráme jen zboží, které je k pronájmu nejvhodnější.

Součástí pronajímaných zařízení je i jejich příslušenství, které zaručuje jejich plnou využitelnost. Notebooky dodáváme s napájecím adaptérem a kabelem, počítače s LCD monitorem a s CZ klávesnicí, myší a napájecím i datovým kabelem, tiskárny s tonerem a napájecím i datovým kabelem, stanice s napájecím kabelem, CZ klávesnicí a myší.

Pronajímaný HW, který od nás za standardních podmínek obdržíte, stačí jen zapojit a používat. Je na něm proveden výstupní test funkčnosti a předinstalován OS včetně ovladačů. Po ukončení pronájmu a navrácení techniky ověříme její stav a provedeme odstranění všech dat z pevných disků. Další nájemce, případně majitel, má k dispozici opět čistou instalaci bez stop vašich dat.

Zapůjčení kancelářské techniky lze využít pro mnoho účelů:

Pokud u nás máte zařízení v opravě, zajistíme krátkodobý pronájem.

Pronájem zařízení pro účely natáčení – využívají produkční společnosti.

Potřebujete zařízení na určitou dobu a nevyplatí se, pořizovat nové, drahé zařízení.

Podmínkou zápůjčky je složení kauce ve výši ceny půjčovaného zařízení.

Zde jsou podrobné informace: krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem, pronájem po dobu opravy vašeho zařízení.

Prodejna

E-shop

pronájem PC, notebooků a výpočetní techniky
pronájem notebooků
ATEL SERVIS, spol. s r.o. na Firmy.cz

Firmy.cz doporučuje naší společnost.