Instalace

ATEL SERVIS, spol. s r.o. na Firmy.cz
Firmy.cz doporučuje naši společnost.

Výpočetní technika

Instalace výpočetní techniky

Provádíme instalace počítačů včetně nainstalování programů do PC a notebooků, montáž počítačových sítí ve firmách, úřadech i v domácnostech. Zapojení tiskáren a faxů k počítači, nebo do počítačové sítě. Zabezpečíme komplexní dodávku  a instalaci strukturované kabeláže. Nastavíme konfiguraci sítě a všech jejich prvků. Provádíme správu počítačových sítí na základě uzavřených smluv se zákazníky. Zabezpečujeme průběžně servis počítačových sítí, jejich pravidelnou údržbu a modernizaci. Internet – bezpečnostní zabezpečení vnitřní počítačové sítě, přístupy, monitorování přístupu a využití. Vypracujeme návrh a cenovou kalkulaci počítačové sítě podle Vašich potřeb.

Instalace a servis PC
Montáž a servis PC

Telekomunikační technika

Montáže telefonních ústředen

Montáž telefonní ústředny (nainstalování pobočkových ústředen) a domovních otvíračů, které jsou řízené telefonní ústřednou, programové nastavení telefonní centrály. Instalace a nastavení telefonních přístrojů. Zabezpečujeme průběžně servis telekomunikační sítě, včetně pravidelné údržby. Zabezpečíme komplexní dodávku a instalaci strukturované kabeláže pro vedení telefonní ústředny. Vypracujeme návrh a cenovou kalkulaci systému telefonní ústředny podle Vašich potřeb.

Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500
Telefonní ústředna Panasonic KX-NS500

Domovní telefony

Instalování domácích telefonů

Montáž a servis domovních telefonů – domácí dorozumívací systémy, včetně přístupových systémů, instalování a opravy videotelefonů a domácích telefonů. Zabezpečíme komplexní dodávku a natažení kabeláže nutné pro vedení domovního telefonu. Provádíme průběžně servis domovních telefonů, včetně pravidelné údržby. Vypracujeme pravidelné revize systému domácích telefonů. Provedeme návrh a cenovou kalkulaci domovních telefonů podle Vašich potřeb.

Instalace a servis domovních telefonů - Tesla, 2N a Alphatech po Praze a okolí.
Montáž a servis domovních telefonů

Nejčastější závady naleznete zde

Kontakt na servisní oddělení

Kontakt na e-shop

Domů

Instalace programů do PC a notebooků, montáž počítačových sítí ve firmách, úřadech i v domácnostech. Zapojení tiskáren a faxů k počítači, nebo do počítačové sítě.
Montáž počítačů a počítačových sítí