Domovní telefony Tesla – realizace

Realizace – Domovní telefony Tesla

Opravíme, nebo vyměníme zvonková domovní tabla, domácí telefony, zvonky či kabeláž. Navrhneme a dodáme moderní zvonková domovní audio a video tabla, domácí telefony, otvírání dveří včetně montáže pro bytové domy. Také provádíme revize domovních systémů – domácí tabla, domácí telefony, otvírače dveří.

Domovní telefony Tesla - realizace
Domovní telefony Tesla – realizace

Při příchodu je zvonkové tablo (zvonky, domovní telefony) tím prvním, co vnímáme, jsou určitou vizitkou bytového domu. Pokud máte staré, nefunkční zvonková domovní tabla či domácí telefony, zvonky a otvírání dveří, je to neestetické a rozhodně to nedělá dobrý dojem z celého domu. Dále to znepříjemňuje život – nikdo se nedozvoní, případně není slyšet, nebo nedokážeme otevřít pomocí tlačítka zabouchnuté vstupní dveře, čímž je nutné sejít dolů a dveře otevřít ručně.

Domácí telefony Tesla - realizace
Domácí telefony Tesla – realizace

Přitom pomoc je jednoduchá – oprava, případně výměna domácího telefonu, nebo celého systému. A nemusí to stát mnoho. Společnost Tesla Stropkov vyrábí kvalitní a cenově přijatelné systémy domovních telefonů. Než se ale rozhodnete rekonstruovat vaše domovní telefony či zvonky, poraďte se s námi o možnostech rekonstrukce. Poradíme, zda bude stačit pouze částečná výměna, nebo zda bude potřeba vyměnit celý systém.

Realizace domovních telefonů Tesla Stropkov
Realizace domovních telefonů Tesla Stropkov

Pokud bychom vyměnili váš starý analogový systém za modernější 2 BUS systém, odpadá mnoho vodičů, které nepotřebujeme. Moderní systémy využívají 2 vodiče (1 pár). Ostatní nejsou potřeba, takže pokud některé vodiče jsou ve špatném stavu, najdeme si jiný vodič, který bude v mnohem lepším stavu a nemusíme provádět celkovou výměnu vodičů, která je samozřejmě cenově náročnější.

Domovní telefony Tesla Karat - realizace
Domovní telefony Tesla Karat – realizace, antika stříbrná

Výhody digitálního (2 BUS) domovního systému:

Potřeba pouze 1 páru ke každému telefonu ( 2 vodiče)

Možnost volání mezi byty

Nemožnost odposlechu při špatně zavěšeném telefonu

Vadný telefon neovlivňuje ostatní telefony domácího systému

Tesla Karat realizace a servis
Domovní telefony Tesla Karat – realizace, antika stříbrná

Proč zrovna Tesla Karat?

Při instalacích doporučujeme využít produkty od firmy Tesla Stropkov. Ať už se jedná o domovní telefony, domácí telefony, zvonkové tablo nebo elektrického vrátného, výrobky společnosti Tesla jsou cenově dostupné, kvalitní a hlavně spolehlivé. Pokud budete v budoucnu poptávat náhradní díly, můžete se spolehnout, že budou k dostání.

Tesla Katar Antika měděná servis a oprava
Domovní telefony Tesla Karat – realizace, antika měděná

Pokud však domovní telefony Tesla Stropkov z nějakého důvodu nevyhovují, můžeme nabídnout i domovní telefony jiných výrobců. Jsme odborníci na tyto montážní práce a takovýchto odborníků dnes již není mnoho. A ne všichni se do této elektroinstalační práce rádi pouští.

Tesla Karat realizace a servis
Domovní telefony Tesla Karat – realizace, INOX

V případě zájmu stačí napsat, či zavolat. Domluvíme termín, kdy náš technik přijede, zjistí zda se oprava vyplatí a pak případně provede opravu. Pokud by byla oprava nerentabilní, navrhne nový systém, který naši obchodníci nacení. Pokud s nabídkou budete souhlasit, stačí jen domluvit termín realizace zakázky.

Tesla Karat realizace a servis
Domovní telefony Tesla Karat – realizace, antika stříbrná

Kontakt na servisní oddělení

Kontakt na e-shop

Domů

ATEL SERVIS, spol. s r.o. na Firmy.cz
Firmy.cz doporučuje naši společnost.