Domovní telefony Alphatech – realizace

Domovní telefony Alphatech Praha 4

Opravíme, nebo vyměníme zvonková domovní tabla, domácí telefony, zvonky či kabeláž. Navrhneme a dodáme moderní zvonková domovní audio a video tabla, domácí telefony, otvírání dveří včetně montáže pro bytové domy. Také provádíme revize domovních systémů – domácí tabla, domácí telefony, otvírače dveří.

Domovní telefony Alphatech Praha
Domácí telefony Alphatech

Při příchodu domů, do obchodu, nebo do provozovny je zvonkové tablo (zvonky, domovní telefony) tím prvním, co vnímáme, jsou určitou vizitkou bytového domu. Pokud máte staré, nefunkční zvonková domovní tabla či domácí telefony, zvonky a otvírání dveří, je to neestetické a rozhodně to nedělá dobrý dojem z celého domu. Dále to znepříjemňuje život – nikdo se nedozvoní, případně není slyšet, nebo nedokážeme otevřít pomocí tlačítka zabouchnuté vstupní dveře, čímž je nutné sejít dolů a dveře otevřít ručně.

Domovní telefony Alphatech Praha
Domovní telefony Alphatech

Přitom pomoc je jednoduchá – oprava, případně výměna domácího telefonu, nebo celého systému. A nemusí to stát mnoho. Společnost Alphatech vyrábí kvalitní a cenově přijatelné systémy domovních telefonů, jež se zapojují na telefonní ústřednu. Pokud tedy objekt je vybaven telefonní ústřednou a výstupem na analogový klasický telefon, jednoduše se tam zapojí dveřní telefon – otvírač. Tím se sníží náklady na instalaci domovního telefonu.

Domovní telefony Alphatech Praha
Domovní telefony Alphatech Praha

Než se ale rozhodnete rekonstruovat vaše domovní telefony či zvonky, poraďte se s námi o možnostech rekonstrukce. Poradíme, zda bude stačit pouze částečná výměna, nebo zda bude potřeba vyměnit celý systém.

Domovní-telefony-Alphatech-Praha
Domovní telefony Alphatech

Pokud však domovní telefony Alphatech z nějakého důvodu nevyhovují, můžeme nabídnout i domovní telefony jiných výrobců. Jsme odborníci na tyto montážní práce a takovýchto odborníků dnes již není mnoho. A ne všichni se do této elektroinstalační práce rádi pouští.

Kontakt na servisní oddělení

Kontakt na e-shop

Domů

ATEL SERVIS, spol. s r.o. na Firmy.cz
Firmy.cz doporučuje naši společnost.