správa počítačových sítí

Správa sítí – správa počítačové sítě

Nabízíme služby v oblasti informačních technologií zaměřené především na správu sítí – správa a servis počítačové sítě pro živnostníky, malé a střední firmy, školy, školky, ordinace apod. Vždy se klientům snažíme nabídnout individuální přístup při zachování příznivé ceny a nabídnout maximální přidanou hodnotu. Zabezpečíme bezchybný chod vaši počítačové sítě, vždy plně připravenou vás podpořit v práci. Poradíme vám s projekty a nabídneme odpovídající návrh řešení na základě sdělených požadavků. Vytvoříme vám spolehlivou infrastrukturu pro vaši počítačovou síť, telekomunikační, bezpečnostní nebo kamerový systém.

Námi nabízený servis a správa PC systémů pokrývá široké portfolio současných požadavků většiny zákazníků. Spolupráci Vám nabízíme především v oblastech jako je správa IT, výběr vhodného řešení pro vaši společnost, podporu uživatelů, serverové systémy (především na platformě Microsoft, VMware).

Outsourcing a správa IT pro Vás představuje značné úspory nákladů. Vedle toho naleznete i řadu dalších nezanedbatelných výhod. Jedná se o efektivní, spolehlivý a ekonomicky výhodný způsob zabezpečení provozu počítačové sítě. Vaše starosti jednoduše převedete na nás a my zajistíme vše, co potřebuje Vaše síť, a tedy i Vy, k práci. Profesionální údržba specializovanou firmou funguje především preventivně. Nutnost zásahů je omezena na nezbytné minimum a kontroly lze plánovat tak, aby nenarušovaly chod Vaší firmy.

Zahrnuje služby jako monitoring, správu sítí a serverů, preventivní péči o HW a SW (SW a HW profylaxe), podporu správců a uživatelů, správu systémů. V rámci outsourcingové smlouvy garantujeme pohotovost, sjednané reakční doby, odbornost a zastupitelnost. Outsourcing může být možností, jak za přijatelné náklady zajistit vysokou úroveň péče o IT.

Vy, jakožto naši potencionální partneři, se tak můžete plně soustředit na svoji hlavní podnikatelskou činnost, tu dále rozvíjet a posilovat tak svoji konkurenceschopnost. To vše se promítne i na zvýšení rentability vložených prostředků. Využitím služeb outsourcingu ICT tak jednoduše předáte odpovědnost za návrh, budování a správu svého informačního systému, či počítačové sítě zkušenému a zodpovědnému partnerovi na základě jasně definovaných smluvních podmínek.