servis PC, tiskáren a notebooků

Servis PC, tiskáren, notebooků

Pro naše klienty také zajišťujeme základní servis PC – počítačů, notebooků, kopírek a tiskáren. Provádíme opravy technických závad, reinstalace systému, čištění zařízení, odvirování a softwarové poradenství. Před každou opravou provádíme diagnostiku závady počítače. Následně s Vámi zkonzultujeme další kroky a možnosti servisu včetně cenové nabídky. Víte tak dopředu cenu servisu a časovou náročnost. Váš počítač můžete přinést do naší kanceláře nebo můžeme provést servis ve Vaší domácnosti či firmě, pokud to povaha závady dovolí.

Správa počítačové sítě 11 - oků
Pro naše klienty také zajišťujeme základní servis PC - počítačů, notebooků, kopírek a tiskáren. Provádíme opravy technických závad, reinstalace systému, čištění zařízení, odvirování a softwarové poradenství.
Správa počítačové sítě 11

Poskytujeme kvalitní pozáruční servis na téměř všechny druhy tiskáren, multifunkcí, monitorů, záložních zdrojů, počítačů. Také notebooků, serverů, scannerů, síťových prvků a projektorů. V případě dotazů nás kontaktujte a naši technici vám sdělí, zda vaše zařízení opravujeme.

Možnosti servisního zásahu – vadné zařízení dovézt do našeho servisního střediska v Praze – Modřany (viz.kontakt). Případně zvolit variantu, kdy naši technici dorazí do vaší domácnosti nebo firmy a opravu provést přímo na místě, pokud to charakter závady dovolí. Pokud oprava na místě není možná, technici přístroj odvezou na dílnu. Jakmile bude přístroj opravený, dovezou ho zpět. Diagnostiku závady provedeme většinou tentýž nebo následující pracovní den. Jelikož se v oblasti servisu počítačů pohybujeme řadu let, dokážeme opravit závady a nedostatky nejen u nejnovějších modelů, ale i u starších typů PC. Díky našim bohatým zkušenostem dokážeme vždy najít nejefektivnější řešení a z vašeho pohledu nejlevnější.