kontakt

oprava pc, správy sítě a domovní telefony

Telefon: +420 244 404 437
Fax: +420 244 400 436
Web: www.atel-cz.cz
Mail: info@next-g.cz

IČ: 27125220
DIČ: CZ27125220

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze spisová značka C 98164.
Banka: ČSOB
Číslo účtu: 251926561 / 0300

oprava pc a správa sítě - služby v oboru informačních a komunikačních technologií, tzv. IT, např. správa sítě LAN a to pro zákazníky ze segmentu malých a středních firem i pro lokální pobočky nadnárodních společností.
oprava pc a správa sítě

obchod

opravy PC

správa počítačové sítě

domovní telefony

Na těchto stránkách naleznete služby, které poskytuje naše společnost – jedná se o služby v oboru informačních a komunikačních technologií, tzv. IT, např. správa sítě LAN a to pro zákazníky ze segmentu malých a středních firem i pro lokální pobočky nadnárodních společností. Nabízíme nadstandardní úroveň podpory, individuální přístup a vysokou odbornost našich technických specialistů. Na základě mnohaletých zkušeností dodáváme komplexní a efektivní řešení, která podpoří zákazníka v jeho oboru podnikání.

Domovní telefony – provádíme servis a instalace domovních systémů, domácích telefonů a to mnoha značek. Opravujeme a montujeme domácí telefony všech velikostí – od nejmenších systémů v rodinných domech až po veliké systémy v domech hromadné bytové výstavby – domácí telefony v panelových a bytových domech apod.

Domácí telefony, nebo také domovní telefony, domácí zvonky, zvonková tabla apod. je domovní komunikační systém, který nejen vzhledově dotváří vstupní prostor objektu, ale především umožňuje kvalitní komunikaci mezi obyvateli domu a osobami,  které do objektu vstupují, čímž se vysoce zvyšuje bezpečnost obyvatel domu.
Moderní domovní komunikační systém již nemá takové slabiny, jako měli starší systémy – špatná slyšitelnost, nefunkční otevření dveří, nemožnost připojení přístupových systémů na čipy či karty apod. Tyto moderní systémy jsou mnohem spolehlivější a jdou rozšířit o další funkce, kde se nejčastěji dokupuje právě přístupový systém, kde si otevřete dveře použitím čipu, karty nebo čtečky. Instalaci i servis domácích telefonů provádíme na základě telefonické, nebo mailové objednávky. Pracujeme po celém území ČR. Před Vaší objednávkou vám zpracujeme cenovou nabídku na základě Vaší poptávky. Pokud budou naše podmínky zajímavé, objednáte si nás a o dál už si s tím poradí naši technici.