domovní telefony – domovní zvonky

domovní telefony

Domovní telefony – provádíme servis a instalace domovních systémů, domácích telefonů, zvonková tabla a to mnoha značek, včetně hojně rozšířeného systému Tesla Stropkov. Opravujeme a montujeme domácí telefony všech velikostí – od nejmenších systémů v rodinných domech až po veliké systémy v domech hromadné bytové výstavby – domácí telefony v panelových a bytových domech apod.

domácí telefon Tesla - prodej servis montáž, zvonkové tablo, domovní telefony, domácí zvonky pro bytové domy, domácí zvonky pro rodinné domy - servis, instalace a prodej.
domácí telefon Tesla – zvonkové tablo s přímou volbou

Domácí telefony, nebo také domovní telefony, domácí zvonky apod. je
domovní komunikační systém, který nejen vzhledově dotváří vstupní prostor objektu, ale především umožňuje kvalitní komunikaci mezi obyvateli domu a osobami,  které do objektu vstupují, čímž se značně zvyšuje bezpečnost obyvatel domu.
Moderní domovní komunikační systém již nemá takové slabiny, jako mají starší domovní telefony – špatná slyšitelnost, nefunkční otevření dveří, nemožnost připojení přístupových systémů na čipy či karty apod. Tyto moderní systémy jsou mnohem spolehlivější a jdou rozšířit o další funkce, kde se nejčastěji dokupuje právě přístupový systém, kde si otevřete dveře použitím čipu, karty nebo čtečky.

domovní telefon Tesla - přístupové systémy na čip, zvonková tabla Tesla, přístup na karty pro bytové domy, domácí zvonky pro rodinné domy - servis, instalace a prodej.
domovní telefon Tesla – moduly přístupového systému

Instalaci i servis domácích telefonů provádíme na základě telefonické, nebo mailové objednávky. Přesto, že sídlíme ve středočeském kraji a máme provozovnu v Praze – Modřanech, pracujeme po celém území ČR. Před Vaší objednávkou vám zpracujeme cenovou nabídku na základě Vaší poptávky. Pokud budou naše podmínky zajímavé, objednáte si nás a o dál už si s tím poradí naši technici.

přístupové systémy Tesla, zvonková tabla, domovní zvonky pro bytové domy, domácí zvonky pro rodinné domy - servis, instalace a prodej.
přístupové systémy Tesla – příklady konkrétních řešení

domů

e-shop

kontakt